بیوگرافی ساعد سهیلی

ساعد سهیلی و همسرش گلوریا هاردی ، عکس های ساعد سهیلی و همسرش فرانسوی اش عکس ساعد سهیلی

ساعد سهیلی متولد سی ام بهمن 1366 در مشهد است. پدرش سعید سهیلی نویسنده و کارگردان مشهور سینما و برادرش سینا سهیلی از بازیگران خوب کشورمان می باشد. ساعد سهیلی مثل برادرش به واسطه پدر کارگردانش از همان دوران کودکی وارد دنیای هنر می شود و برای اولین بار در سن 14 سالگی در فیلم شب پدرش در سال 80 ایفای نقش می کند.

ساعد سهیلی پس از گرفتن دیپلم خود ، تحصیلات دانشگاهی خود را در رشته گرافیک ادامه می دهد اما بنا به دلایلی نامعلوم انصراف می دهد و به خدمت سربازی می رود. بنا به گفته خودش 21 ماه در شهرک دفاع مقدس خدمت کردم که سه ماه آن اضافه خدمت بود و 10 ماه فقط دستشویی شستم!

او بعد از بازگشت از خدمت سربازی با فیلم گشت ارشاد پدرش در سال 1390 به شهرت می رسد و بعد از آن در فیلم ها و سریال های زیادی ایفای نقش کرده است. بازی در فیلم لاتاری در کنار زیبا کرمعلی یکی از آخرین و بهترین کارهای ساعد سهیلی است.

ساعد سهیلی و برادرش سینا سهیلی

ساعد سهیلی در کنار برادرش سینا سهیلی (سینا مهراد)

ماجرای ازدواج ساعد سهیلی با یک دختر فرانسوی

ساعد سهیلی در سال 94 با یک دختر دورگه فرانسوی بنام گلوریا هاردی ازدواج کرده است. قضییه از این قرار است که در اواخر سریال کیما در سال 94 دختری با لهجه فرانسوی ، فارسی حرف می زند او چهره ای معصوم و مهربانی داشت که بعدا معلوم شد همسر ساعد سهیلی است.

ساعد سهیلی درباره نحوه آشنایی با همسرش گفت : من وقتی برای شرکت در فستیوالی به پاریس فرانسه رفته بودم در آنجا با گلوریا آشنا شدم و ما عاشق هم شدیم و برای همین تصمیم به ازدواج گرفتیم.

ساعد سهیلی و همسرش

عکس ساعد سهیلی و همسر فرانسوی اش

بیوگرافی گلوریا هاردی

گلوریا هاردی متولد بوردوی فرانسه است. مادرش ایرانی و پدرش فرانسوی است و در پاریس و سوئیس بزرگ شده است. من و ساعد در یک جشنواره فیلم در فرانسه باهم آشنا شدیم و ازدواج کردیم اما دوست نداشتیم خبر ازداج مان رسانه ای شود و فکر هم نمی کردیم این خبر برای مردم مهم باشد اما بعد از پخش سریال کیمیا ازدواج من و ساعد سهیلی برای مردم مهم شد و آن ها دوست داشتند ما را کنار هم ببیند و برای همین عکس دو نفره مان را رسانه ای کردیم.

جالب است بدانید گلوریا هاردی می تواند به 5 زبان آلمانی ، انگلیسی ، فرانسوی ، ایتالیایی و فارسی صحبت کند.

عکس ساعد سهیلی و همسرش گلوریا هاردی ، همسر ساعد سهیلی

ساعد سهیلی در کنار همسرش گلوریا هاردی

در مورد بازیگری هم باید بگم به دلیل علاقه ای که به این حرفه داشتم تصمیم گرفتم در کلاس های بازیگری آزیتا حاجیان شرکت کنم و به واسطه حضور در همین کلاس ها ، به سریال کیما معرفی شدم. و ساعد برای اینکه من به این سریال راه پیدا کنم هیچ وقت از اعتبار خودش استفاده نکرد و هیچ دخالتی هم نداشت.

کاهش وزن 20 کیلویی ملیکا شریفی نیا کاهش وزن 20 کیلویی ملیکا شریفی نیا در جشن تولد 29 سالگی ام به خودم قول دادم به هر قیمتی که شده وزن کم کنم .

از بازی در سریال کیمیا خیلی راضی هستم چون ایرانی ها در اینستاگرام خیلی به من انرژی مثبت دادند و هنوزم من را حمایت می کند که این فراتر از انتظارات من بود.

سایت جالب و شگفت انگیر سهیلی ,ساعد ,فرانسوی ,گلوریا ,سریال ,ازدواج ,ساعد سهیلی ,گلوریا هاردی ,برای همین ,سریال کیمیا ,سریال کیما منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

امیرحسین شاهسون ثبت شرکت bebiw انشا وبلاگ علی اسدپور پنبه چوله NASA IRAN گروههای تلگرام،واتس آپ،سوپرگروه،لاین،تانگو،وایبر