بیوگرافی هادی حجازی فر

هادی حجازی فر و همسرش ، بیوگرافی هادی حجازی فر و همسرش و پسرش هامون عکس هادی حجازی فر

هادی حجازی فر متولد 31 خرداد 1355 در خوی است او تا 22 سالگی در شهر خوی بزرگ شده و بعد از آن برای تحصیل در رشته عروسک گردانی در دانشگاه تهران به شهر تهران مهاجرت می کند. به گفته خودش در کودکی شیطنت های زیادی انجام داده است مثلا بعضی وقت ها که مادرم لواشک درست می کرد من می رفتم و با خلاقیت هایی که به خرج می دادم دور سینی را با انگشت تمیز می کردم.

هادی حجازی فر در ادامه در مورد زادگاه تولدش گفت : به نظر من خوی پایتخت زمستانی خدا است چونکه این شهر در زمستان بسیار زیباست البته در اواخر تابستان از 20 کیلومتری شهر خوی تا مرکز تا چشم کار می کند پر از گل آفتابگردان است و آن زمان هم خوی بسیار دیدنی و زیباست و ابرهایی که من در خوی دیدم تا به حال جایی ندیده ام.

ازدواج و همسر

هادی حجازی فر با الهام محمودی ازدواج کرده است و حاصل ازدواج او و همسرش یک فرزند پسر به نام هامون است.

هادی حجازی فر و همسرش الهام محمودی و پسرش هامون ، همسر هادی حجازی فر کیست؟

هادی حجازی فر در کنار همسر و فرزندش هامون

دوران کودکی

هادی حجازی فر از همان دوران کودکی با حمایت پدرش که رئیس آموزش و پرورش نقده و میاندوآب بود از سالن های تئاتری این اداره برای کاری تئاتری بچه های مدارس استفاده می کرد و بچه های کانون و مدرسه هم به تماشای تئاتر آن ها می نشستند. بعد از مدتی با امور تربیتی آموزش و پرورش قرارداد همکاری بستیم و حتی شب ها هم برای مردم تئائر اجرا می کردیم و بلیط می فروختیم در آن زمان واقعا درآمدم از تئاتر خوب بود. راستش را بخواهید هر کاری می کردیم که درس نخوانیم و برای همین بعضی وقت ها از کلاس فرار می کردیم و خیلی هم بهمون خوش می گذشت.

عکس هادی حجازی فر و پسرش هامون ، پسر هادی حجازی فر

عکس هادی حجازی فر به همراه پسر هامون

دعوت به خندوانه تا خاطرات دانشجویی

هادی حجازی فر اخیراً در برنامه خندوانه رامبد جوان دعوت شده بود. در ابتدای این برنامه جناب خان به خاطر فوتبالی بودن حجازی فر به او چند کیلو تخمه هدیه داد و از وجه مشترک خود و حجازی فر در انتخاب همسر گفت : کسی که من دوسش دارم اسمش احلام است و کسی که هادی با او ازدواج کرده است سرکار خانم الهام محودی است و چقدر ما به هم نزدیک و شبیه هستیم.

هادی حجازی فر در پاسخ به این سوال جناب خان که از او درباره فال اتوبان پرسیده بود گفت : در آن زمان خوابگاه ما نزدیک اتوبان چمران و همت بود ، بچه ها به من می گفتند که فال بگیریم و من از آن ها می خواستم نیت کنند و عددی را بگویند بعد مثلا می گفتند 32 و من 32 ماشین را که از کنار چراغ برق رد می شدند می شمردم و بعد آینده کاری و شرایط مالی آن ها را از روی مدل ماشین مشخص می کردم !

سایت جالب و شگفت انگیر حجازی ,هادی ,ازدواج ,کاری ,کردیم ,هامون ,هادی حجازی ,دوران کودکی ,ازدواج کرده ,بیوگرافی هادی منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

گیت فروشگاهی | درب اتوماتیک مهد کودک و پیش دبستانی ثنا قم درس حافظ یار | پایگاه تخصصی حفظ قرآن | فلش کارت حفظ قرآن کریم وبلاگ نتچرخی فروشگاه آنلاین سایت جالب همه چی مربوط به وایرلس GemPatogh | جم پاتوق ، عکس ، والپیپر ، سرگرمی ، لطیفه ، Sms